Służba wojskowa zaliczana do stażu pracy

Zagadnienie

W instytucji kultury dopatrzono się, że zatrudnionemu od marca 2015 r. pracownikowi do wysługi lat nie doliczono służby wojskowej, którą przez 12 miesięcy odbył na przełomie 2004 i 2005 roku. Czy doliczyć te 12 miesięcy do wypłaty? A może trzeba również skorygować poprzednie okresy do trzech lat wstecz aż do początku zatrudnienia?
Ta treść dostępna jest tylko dla użytkowników z aktywną subskrypcją.

Tagi

służba wojskowa, staż pracy

Zadaj pytanie ekspertowi

Prenumeratorzy „Poradnika Instytucji Kultury” w wersji Standard+ i Premium oraz użytkownicy serwisu „Poradnik Instytucji Kultury Online” w wersji Standard+ i Premium mogą zadać pytanie ekspertom.

Jeśli jesteś niezalogowany, również nie możesz zadać pytania naszemu ekspertowi. Jeśli chcesz zadać pytanie, wykup dostęp Standard+ lub Premium na minimum trzy miesiące.

Zadaj pytanie ekspertowi

Przed zadaniem nam pytania gorąco zachęcamy do sprawdzenia w archiwum Poradnika Instytucji Kultury, czy danego zagadnienia nie poruszaliśmy już na łamach naszego czasopisma. Może się okazać, że zdecydowanie przyspieszy to uzyskanie odpowiedzi na nurtujące Państwo problemy. Zachęcam do bieżącego korzystania z archiwum Poradnika Instytucji Kultury zawsze wtedy, gdy mają Państwo wątpliwości dotyczące stosowania przepisów w Państwa instytucji kultury.

Prenumeratorzy „Poradnika Instytucji Kultury” w wersji Standard+ i Premium oraz użytkownicy serwisu „Poradnik Instytucji Kultury Online” w wersji Standard+ i Premium mogą zadać pytanie ekspertom.